Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] światła przecimgielne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] światła przecimgielne

    Chyb masz rację... no nic zostanę przy Okcie, przejdę na program w październiku i czekam,że może jednak rs wyjdzie 4x4. A jak nie, to może golfR wariant urośnie :diabelski_usmiech

    Zastanawiam się jeszcze jak wydech w superbie, coś to w ogóle "gada" czy nic?

  • #2
    [O1] światła przecimgielne

    Skod Octavia I Tour z 2005r. z silnikiem diesla 1.9 ASV 110KM.
    Jak dołożyć światła przeciwmgielne, co będzie mi potrzebne i jaki będzie orientacyjny koszt tej operacji ?
    Gdzieś czytałem, że przy Dieslu założenie przeciwmgielnych w kratkach zderzaka na dole jest niemożliwe ?
    Pozostaje tylko wymiana całych lamp na takie z halogenami ? Myślałem, że światła przeciwmgielne powinny być jak najniżej a nie razem z mijania.
    Jedyne co znalazłem, co będzie mi potrzebne to wyłącznik na dwa razy za ok.60zł.
    Czy Instalacja jest już oryginalnie podciągnięta ?
    Orientuje się ktoś w temacie i może pomóc ?

    Komentarz


    • #3
      laker, nie ma reguły gdzie mają być zamontowane światła przeciwmgielne. Szczerze to uważam nawet, że rozwiązanie z O1 jest lepsze niż halogeny na dole. Kompletna instalacja na 100% nie jest pociągnięta. Nie wiem jak sama wiązka, ale na pewno nie masz wtyczki do podłączenia żarówki. Czy jest niemożliwe zamontowanie w kratkach zderzaka to nie wiem, ale skoro producent przewidział montaż w reflektorze głównym to nie widzę sensu kombinować.
      رافال
      Spoty
      Cause freedom is a lonely road
      My O2FL

      Komentarz


      • #4
        Forum - Octavia Club Polska
        poczytaj ten temat na drugiej stronie jeden kolega dołożył w miejsce ori halogenów dzienne więc ty też mógłbyś wyciąć otwory a na rynku są dostępne halogeny soczewkowe i je tam założyć .
        jakby co posiadam kabel vag

        Komentarz


        • #5
          Może lepiej kupić odemnie kompletne w super stanie lampy ?
          jest O1 RS 1.8T XENON
          była O1 1.9 TDI AGR

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X